תפריט סגור

ביקורות על סדנת גמילה מעישון של בית חולים שערי צדק

4
(5)

מרפאה לגמילה מעישון – מכון הריאות – שערי צדק

זה אף פעם לא פשוט להיגמל מעישון, הרי מדובר על אחת מההתמכרויות הגדולות ביותר שידועות לאנושות. לפיכך מעשנים רבים שמנסים להפסיק לעשן נתקלים בחומה שאותה הם מתקשים לעבור, ולבסוף גם מרימים ידיים. 

על מנת שתוכלו לבצע את תוכנית הגמילה בצורה אפקטיבית עליכם לבחור מקום שיוכל לספק לכם את הכלים הדרושים לעשות זאת. ישנן מספר תוכניות גמילה שיכולות לספק לכם את הכלים הדרושים כך שיהיה לכם יותר קל להיגמל.

אחד מהמקומות שיעמיד לרשותכם את הכלים הדרושים על מנת שתוכלו להיגמל מעישון זה בית החולים שערי צדק. בית החולים מציע מרפאה לגמילה מעישון שבה תוכלו לעבור סדנאות מיוחדות שיקרבו אתכם אל המטרה המיוחלת. רגע לפני שאתם מקבלים את ההחלטה החשובה, מוטב כי תקראו את המאמר הבא שיספק לכם את כל המידע הדרוש על גמילה מעישון על ידי מכון הריאות של בית חולים שערי צדק.

מה מציעים במסגרת סדנת גמילה מעישון של בית חולים שערי צדק?

המרפאה לגמילה מעישון של בית החולים שערי צדק הצליחה לסייע לאלפי מעשנים בהתמודדות עם העישון. מרבית המטופלים הגיעו למצב שבם נגמלו מעישון לחלוטין, ויש כאלה שהורידו בצורה משמעותית את כמות הסיגריות שהם צורכים.

במסגרת התוכנית לגמילה מעישון של בית החולים שערי צדק תקבלו טיפול משולב וייחודי המסופק על ידי רופאי ריאות בכירים בבית החולים, אחות שלרוב גם תנחה את הסדנה ומומחה בנושא התמכרויות. כך כל מטופל יוכל לקבל את הטיפול שמתאים לו באופן אישי, כאשר כל הטיפול שמתבצע מטעם בית החולים מאושר על ידי משרד הבריאות.

ההחלטה להיגמל מעישון היא לא החלטה ופשוטה, לרוב היא גם מגיעה עם לא מעט התלבטויות וחוסר ביטחון עצמי. אך אנו יכולים להבטיח לכם כי אם אתם שלמים עם ההחלטה שלכם, אתם בסופו של יום גם תמצאו את עצמכם בסיטואציה שבה אתם לא מעשנים בכלל.

חוות דעת על גמילה מעישון קופת חולים כללית

היתרונות של סדנת גמילה מעישון של בית חולים שערי צדק


לפני שאתם בוחרים בסדנת גמילה מעישון של בית חולים שערי צדק במקום המועדף עליכם להיגמל מעישון – מוטב כי תכירו את כל היתרונות שהמקום מציע. כך תוכלו לדעת כי זוהי הבחירה הנכונה עבורכם, בחירה שתוביל אתכם בסופו של יום להיפרד מהסיגריות.

  1. הסדנה מועברת בקבוצה קטנה של 4-6 משתתפים, כך שכל משתתף מקבל יחס אישי ולא נבלע בתוך קבוצה גדולה שעשויה להיות מאיימת.

  2. הטיפול מועבר על ידי אנשי מקצוע מבית החולים עצמו, כך שמדובר על אנשי מקצוע שמתמחים בתחומים שונים ויכולים לספק לכם את כל המידע הנחוץ לכם שיסייע לכם להיגמל מעישון.

  3. הסדנה איננה יכולה לגרום לכם לתופעות לוואי או לסכנות מכל סוג שהוא. כך שאתם לא צריכים לחשוש או לפחד להתחיל את הסדנה.

  4. במידת הצורך במסגרת הסדנה יסופקו למטופלים תרופות לגמילה מעישון. כך שסיכויי הצלחת הטיפול יכולים להיות הרבה יותר גבוהים ואפקטיביים לכל מטופל.

  5. הסדנה עצמה הינה סדנה קצרה, כך שתוכלו להגיע למצב שאתם נגמלים מעישון לחלוטין בתוך זמן קצר. זה כרגע מוגדר בתור חלום רטוב, אך בקרוב מאוד זה יכול להפוך למציאות.

  6. המרפאה עצמה מוכרת על ידי משרד הבריאות, כך שאתם יכולים להיות בטוחים כי הטיפול שאתם תקבלו יהיה מותאם בצורה מושלמת עבורכם ויעלה על כל הציפיות שלכם.

יתרונות גמילה מעישון

החסרונות של סדנת גמילה מעישון של בית חולים שערי צדק

כמובן שלצד היתרונות ישנם גם חסרונות שאליהם אתם צריכים להיות מודעים. רק כך תהיו בטוחים כי סדנת גמילה מעישון של בית חולים שערי צדק היא האפשרות המתאימה ביותר עבורכם או עבור בני המשפחה שלכם.

  1. אחוזי ההצלחה של הסדנה הינם גבוהים אך עדיין לא גבוהים במיוחד, כך שקיים סיכוי שבסופו של יום לא תיגמלו מעישון לאחר הסדנה.

  2. הסדנה מיועדת עבור מטופלים מעל גיל 18 בלבד. כך שאם אינכם עברתם את גיל 18 ואינכם מוגדרים בתור בוגרים על פי החוק אינכם יכולים להירשם לסדנה.

  3. כרגע הסדנה מועברת אך ורק בבית חולים שערי צדק בירושלים, כך שאתם תצטרכו להגיע לבית החולים ולא תוכלו לקבל את הסדנה סמוך למקום מגוריכם.

חסרונות גמילה מעישון

מעוניין להפסיק לעשן?

אז מה חוות הדעת שלכם על גמילה מעישון של שערי צדק? שתפו אותנו.

מה דעתך על שיטה זאת?

לחץ כאן לדירוג

דירוג ממוצע 4 / 5. מספר מדרגים 5

אתה הראשון לדרג את שיטה זאת

תגובה 1

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן