תפריט סגור

חוות דעת על הפסקת עישון של מאוחדת

3.3
(6)

סדנת גמילה מעישון של מאוחדת

 

אם אתם מעשנים ככל הנראה לא פעם ניסיתם להיגמל מעישון, אך במרבית הפעמים לא הצלחתם לצלוח את המשימה. מדובר על משימה לא פשוטה שאמורה לשנות את אחת מההתמכרויות הגדולות ביותר בתולדות האנושות, ולפיכך אתם צריכים לבחור באמצעי הנכון שיסייע לכם לעשות זאת. 

כיום ישנם לא מעט קורסים, שיטות וסדנאות שהמהות שלהן היא לגרום לכם להפסיק לעשן באופן מוחלט.

אם אתם חברים בקופת החולים מאוחדת, אז יש לנו בשורות נהדרות עבורכם. קופת החולים מציעה לכל החברים בה להגיע לסדנת גמילה מעישון, סדנה שבה תקבלו את כל הכלים הדרושים לכם על מנת להצליח להפסיק לעשן באופן מוחלט. 

הסדנה יכולה לסייע לכם לעמוד באתגר, אך כמובן תדרוש מכם גם לא מעט רצון עצמי שיסייע לכם להשיג את המטרה הסופית.

נציין עוד לפני שאתם מתחילים כי לא מדובר על משימה פשוטה, ולכן אתם צריכים להיות מגויסים באופן מוחלט לטובת התהליך על כל המשתמע מכך.

חוות דעת על מאוחדת
5/5

מה מציעים במסגרת סדנת גמילה מעישון במאוחדת?

נכון להיום קופת חולים מאוחדת היא קופת החולים השלישית בגודלה בישראל, כאשר מאחוריה מאות אלפי מטופלים בכל רחבי הארץ. המעשנים שחברים בקופת החולים יכולים להגיע לסדנת גמילה מעישון המתקיימת בקופות חולים ברחבי הארץ.

על מנת שתוכלו לבחור בקופת חולים מאוחדת בלב שלם, אתם צריכים לדעת כיצד מתבצעת הסדנה. במסגרת הסדנה כל אחד מהמטופלים מקבלים כלים ואלמנטים שונים שאיתם הוא יכול לשלוט בצורה כמעט מוחלט על הדחף לעישון. 

כך תוכלו לדעת מה גורם לכם לרצות לעשן, וכיצד תוכלו למגר או להעלים את הרצון הזה כך שהוא לא יחייב אתכם להכניס סיגריה לפה.

כמובן שאתם מעט חוששים כי מדובר בצעד מאוד משמעותי שיכול לשנות את כל העתיד שלכם. לכן נדגיש כי סדנת גמילה מעישון מטעם קופת חולים מאוחדת מתבעת עם אנשי הצוות המיומנים והמנוסים של קופת החולים. כך שאתם יכולים להיות רגועים קצת יותר מאשר הייתם בתחילת הדרך.

היתרונות של סדנת גמילה מעישון – מאוחדת

ההחלטה להיגמל מעישון היא החלטה מאוד חשובה, ואנו מברכים אתכם שהגעתם להחלטה החשובה הזאת. על מנת שתוכלו להיות בטוחים כי הסדנה מטעם קופת חולים מאוחדת מתאימה לכם ריכזנו עבורכם את כל היתרונות שהיא מציעה – כך תוכלו לדעת שזוהי הבחירה הנכונה עבורכם.

  1. לא רוצים להוציא אלפי שקלים על גמילה מעישון? סדנת גמילה מעישון מטעם קופת חולים מאוחדת הינה בחינם ומסובסדת על ידי קופת החולים למטופליה.

  2. על מנת שתוכלו לעבור בהצלחה את הסדנה אתם צריכים שהיא תועבר על ידי אנשי מקצוע מנוסים ומקצועיים. את הסדנה מטעם קופת חולים מאוחדת מעבירים רופאים, אחיות וכל הצוות הרפואי המנוסה של קופת החולים.

  3. אם אתם חוששים מתופעות לוואי או מבעיות שעלולות לצוץ במהלך הגמילה, במסגרת הסדנה לא צפויות לכם תופעות לוואי.

  4. אתם לא צריכים לשבור את הראש או להתאמץ יתר על המידה, כל מה שנדרש מכם זה רצון להיגמל מעישון ולהגיע למפגשים מטעם הסדנה.

  5. הסדנאות מתקיימות בפריסה ארצית במרבית קופות החולים של מאוחדת ברחבי הארץ. כך שיהיה לכם קל מאוד למצוא את קופת החולים שקרובה למקום שבו אתם גרים.

  6. קופת חולים מאוחדת מלווה את כל המטופלים שמגיעים לסדנה מתחילת הדרך ועד סופה. כך שתמיד יש לכם אל מי לפנות בכל שאלה ובכל בעיה.
יתרונות גמילה מעישון

החסרונות של סדנת גמילה מעישון – מאוחדת

למרות שלסדנת גמילה מעישון מטעם מאוחדת יש לא מעט יתרונות, אתם כמובן צריכים להכיר גם את החסרונות. כך תוכלו להיות שלמים עם ההחלטה שאתם עומדים לקבל.

  1. הסדנה היא רק כלי שמביאים לכם על מנת שתוכלו להיגמל מעישון, מרבית העבודה היא עליכם ואתם צריכים להיות מחויבים להצלחת כל התהליך.

  2. אם אתם מתחת לגיל 18 לא תוכלו להירשם לסדנת גמילה מעישון של מאוחדת. הסדנה מיועדת אך ורק לבני 18 ומעלה, אלה שעל פי החוק מוגדרים בתור בוגרים ויכולים לרכוש סיגריות.

  3. אומנם אחוזי ההצלחה של סדנת הגמילה מעישון מטעם מאוחדת הינם גבוהים, אך עדיין לא מדובר על 100% הצלחה כך שיכול להיות שהתהליך לא יצליח לגמול אתכם מעישון.
חסרונות גמילה מעישון

מעוניין להפסיק לעשן?

אז מה חוות הדעת שלכם על גמילה מעישון עם קופת חולים מאוחדת? שתפו אותנו.

מה דעתך על שיטה זאת?

לחץ כאן לדירוג

דירוג ממוצע 3.3 / 5. מספר מדרגים 6

אתה הראשון לדרג את שיטה זאת

תגובה 1

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן