תפריט סגור

חוות דעת על הפסקת עישון – בעזרת היפנוזה

3.2
(6)

הפסקת עישון – בעזרת היפנוזה – מכון היפנו קמפוס

ההחלטה להפסיק לעשן היא אחת מההחלטות החשובות אך גם האמיצות ביותר שתוכלו לקבל. מרבית המעשנים שמנסים להפסיק לעשן אך אינם מסתייעים בתוכנית כזאת או אחרת יחוו כישלון. 

הדרך הנכונה ביותר להפסיק לעשן היא על ידי תוכנית שתוכל להעמיד לרשותכם את הכלים הנדרשים להפסקת העישון. המשימה החשובה ביותר שלכם היא לבחור את התוכנית או השיטה המתאימה ביותר עבורכם, זאת שתוכל להביא אתכם למצב שבו אתם תפסיקו לעשן לחלוטין. שוב מדובר על החלטה לא פשוטה, אך בסוף היא יכולה להיות ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם.

בוודאי שמעתם על לא מעט תוכניות ושיטות שנועדו על מנת לסייע לכם להפסיק לעשן. אחת מהשיטות המעניינות ביותר מוצעת על ידי מכון היפנו קמפוס שמציעה להפסיק לעשן בעזרת היפנוזה. 

המכון מספר כי עד כה הם טיפלו באלפי מטופלים, ואחוזי ההצלחה שלהם הינם גבוהים במיוחד. כך שמדובר אומנם בדרך שונה אך מעניינת שבה תוכלו להביא את עצמכם למצב שבו אתם מפסיקים לעשן לחלוטין או כמעט לחלוטין.

דירוג האתר
4/5

כתובת – רח’ כסלו 60, מודיעין. מרכז רפואי, קומה 2.

מייל:

eitanabramowitz@gmail.com

חוות דעת על גמילה מעישון בהיפנוזה

מה מציעים במסגרת טיפולי היפנוזה להפסקת עישון?

אומנם ישנם כאלה שמרימים גבה כאשר הם שומעים טיפולי היפנוזה, באופן מוכח מדובר על טיפולים שהוכיחו את עצמם כיעילים להפסקת עישון ולעוד אלמנטים רבים. כך שאם תחליטו לבחור באפשרות הזאת אתם בוודאי תוכלו להביא את עצמכם למצב שאתם מפסיקים לעשן.

במסדרת הטיפול המטופלים יעברו אבחנה וטיפול היפנוזה אשר מיועד להם. כאשר מטרת הטיפול היא אחת – להביא את המטופלים למצב שבו הם אינם צריכים או מעוניינים לעשן סיגריות. עישון הסיגריות הינה תלות פסיכולוגית ולכן טיפולי היפנוזה יכולים להוביל למצב שבו תורידו בצורה משמעותית את הרצון או את הצורך.

מכון היפנו קמפוס מלווה את מטופליו לכל אורך הדרך, והוא דואג להביא אותם למצב שבו הם יגמלו מעישון סיגריות לחלוטין. אומנם כרגע מדובר בעיקר על משאלת לב, אך בתוך זמן קצר תוכלו להפוך את משאלת הלב למציאות של ממש.

חוות דעת על גמילה מעישון קופת חולים כללית

היתרונות של טיפולי היפנוזה להפסקת עישון


לפני שאתם בוחרים את השיטה המועדפת עליכם, מוטב כי תדעו מהן היתרונות של כל שיטה שבה אתם בוחרים. כאן נסקור עבורכם את היתרונות של הפסקת עישון בעזרת היפנוזה, זה יכול להיות מאוד חיוני בכדי שתוכלו לגבש החלטה סופית שמתאימה לכם.

 1. גמילה מעישון על ידי היפנוזה מביאה לאחוזי הצלחה מרשימים במיוחד, כך שיש סיכוי גבוה שבסיום הטיפול תיגמלו לחלוטין מעישון סיגריות.

 2. הטיפולים במסגרת מכון היפנו קמפוס מועברים על ידי ד”ר איתן אברמוביץ שהוא רופא מנוסה אשר מכיר את שיטות ההיפנוזה ויודע כיצד לבצע אותן בצורה מיטבית.

 3. אתם בוודאי שואלים את עצמכם האם יש תופעות לוואי לאחר ההיפנוזה? אז נספר לכם כי מדובר על שיטת טיפולים שבסיומה לא תחוו תופעות לוואי.

 4. הרוב המכריע של המטופלים מספרים כי הם חווים סימני גמילה כבר לאחר טיפול אחד כך שברוב המקרים לא תצטרכו להגיע למספר רב של טיפולים.

 5. מכיוון שמדובר לרוב על גמילה לאחר פגישה אחת בלבד אתם תוכלו להיגמל בתוך זמן קצר, דבר שבעבר היה נראה לכם כמו חלום רחוק כעת נמצא בהישג יד.

 6. מכון היפנו קמפוס מלווה אתכם במהלך הטיפול עצמו וגם אחריו, כך שתמיד יהיה לכם אל מי לפנות על מנת לקבל עזרה ועצות חיוניות להמשך הגמילה.

יתרונות גמילה מעישון

החסרונות של טיפולי היפנוזה להפסקת עישון

בנוסף ליתרונות הרבים שתוכלו לקבל על ידי הפסקת עישון בעזרת היפנוזה, כמובן שישנם גם חסרונות שאתם צריכים להיות מודעים אליהם. כך תוכלו לדעת באופן וודאי האם השיטה הזאת היא השיטה המתאימה לכם.

 1. אומנם טיפולי היפנוזה להפסקת עישון מביאים לאחוזי הצלחה גבוהים, אך עדיין ישנם מטופלים שמספרים כי טיפולי ההיפנוזה אינם הועילו להם להפסיק לעשן.

 2. הטיפול איננו בחינם מן הסתם, ולכן העלות הכספית של הטיפול איננה מתאימה לכל אחד. כך שחשוב שתוודאו מראש שאתם מסוגלים לעמוד בעלויות הכספיות של הטיפול לכל אורכו.

 3. המרכז הרפואי נמצא בעיר מודיעין בלבד, כך שתצטרכו להגיע אליו בכדי לעבור את הטיפול. עבור מטופלים שאינם נמצאים באזור זוהי יכולה להיות משימה לא קלה.
חסרונות גמילה מעישון

מעוניין להפסיק לעשן?

אז מה הביקורות וחוות הדעת שלכם על גמילה מעישון בהיפנוזה? שתפו אותנו

מה דעתך על שיטה זאת?

לחץ כאן לדירוג

דירוג ממוצע 3.2 / 5. מספר מדרגים 6

אתה הראשון לדרג את שיטה זאת

2 תגובות

 1. מנחם שלום

  אני ניסיתי להפסיק לעשן בעזרת היפנוזה,
  לא באמת הצליח לי, אני לא בטוח אם בגלל בשיטה או בגלל שאני אולי לא בייתי פתוח עד הסוף לקבל את הדרך.
  יש הרבה ביקורות על הפסקת עישון באמצעות היפנוזה של אנשים שזה באמת הצליח להם, לי פחות 🙁

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן