תפריט סגור

חוות דעת וביקורות על גמילה מעישון בהדסה

3.8
(5)

מרכז גמילה מעישון: גמילה מעישון בהדסה

 

מרבית המעשנים יחליטו בשלב כזה או אחר כי הגיע הזמן לנסות להיגמל מעישון. אך רצונות לחוד ומעשים לחוד, כיום מרבית המעשנים יתקשו מאוד לבצע את הגמילה רק בגלל שאין להם את הכלים ליישום של הרצונות שלהם. כיום המודעות לסכנות של העישון הן גבוהות יותר מאשר היו בעבר, ולכן תוכלו למצוא מגוון רחב של מקומות שמציעים להעניק לכם את הכלים הדרושים. 

ההחלטה הזאת יכולה להיות ההחלטה שתשנה את חייכם מקצה לקצה, ולכן מוטב כי תקבלו החלטה שאתם שלמים לגביה ובטוחים כי היא זאת שתסייע לכם.

אחת מהאופציות השכיחות ביותר שבה תוכלו לבחור על מנת להיגמל מעישון זה מרכז גמילה מעישון של בית החולים הדסה. המרכז מופעל מטעם בית החולים ומאושר על ידי משרד הבריאות כך שאתם יכולים להיות רגועים לחלוטין. 

המטופלים מקבלים תוכניות אשר מותאמות להם באופן אישי, ואחוזי ההצלחה של המרכז הינם גבוהים במיוחד. על מנת שתוכלו להבין האם מדובר על החלטה שנכונה עבורכם, ריכזנו עבורכם את כל המידע החיוני.

טלפון גמילה מעישון הדסה:
02-6779359

מייל:
COPD@hadassah.org.il

 

מה מציעים במסגרת סדנת גמילה מעישון בהדסה?

המרכז לגמילה מעישון של בית החולים הדסה הינה תוכנית ייחודית אשר פותחה בשנים האחרונות. התוכנית מיועדת למעשנים בכל הדרגות, וכל אחד מהם מקבל תוכנית שמתאימה לאופי העישון שלו ולסיבות שבגינן הוא צריך לעשן.

במסגרת התוכנית מתבצעות פגישות פרטניות של מטופלים עם רופאי ריאות אשר מעמידים לרשותם את הכלים להתמודד עם הדחף לעשן. 

מדובר על רופאים מנוסים ומיומנים אשר מכירים את תופעות העישון ואת הדרכים השונות שבאמצעותן ניתן להגיע להפסקת העישון. מכיוון שמדובר על טיפולים פרטניים, התוכנית מותאמת לכל מטופל באופן אישי.

יש לציין כי מדובר על צעד מאוד אמיץ מצדכם, ולכן אתם צריכים שיהיה לכם אל מי לפנות במקרה של משבר או חוסר הבנה. מרכז גמילה מעישון של בית החולים הדסה יעמוד לצידכם לכל אורך הדרך, כל זאת עד שתגיעו למצב שתוכלו להיפרד מהסיגריות.

היתרונות של סדנת גמילה מעישון בהדסה


החלטתם כי אתם רוצים לגשת למרכז לגמילה מעישון של בית החולים הדסה על מנת להתחיל בתהליך גמילה? אנו מברכים אתכם על ההחלטה. החלטנו לרכז עבורכם את כל היתרונות של המרכז, כך שתוכלו להיות שלמים לחלוטין עם ההחלטה שקיבלתם.

 1. הסדנה מועברת בפגישות פרטניות עם רופא ריאות המתמחה בגמילה מעישון, ולכן כל התוכנית הינה תוכנית פרטנית שמותאמת לכל מטופל על פי ההרגלים שלו.

 2. בשונה ממקומות אחרים הטיפול במרכז לגמילה מעישון של הדסה מועבר על ידי רופא ריאות אשר מתמחה בגמילה מעישון. אתם נמצאים בידיים הטובות ביותר לכל אורך התהליך.

 3. אין לכם ממה לחשוש! בסיום הפגישות עם הרופא אתם לא תחוו תופעות לוואי או סיכונים שונים כתוצאה מהגמילה מעישון מדובר על תהליך בטוח במיוחד.

 4. בנוסף לרופא הריאות שאיתו אתם נפגשים, ילוו אתכם גם אחיות ואנשי מקצוע אחרים מטעם בית החולים הדסה כל זאת על מנת להבטיח את הצלחת התהליך.

 5. מדובר על מספר קטן במיוחד של פגישות שבסופם תוכלו להוריד בצורה משמעותית את כמות הסיגריות שאתם צורכים, ישנם מטופלים שסיפרו שהם נגמלו לחלוטין.

 6. אומנם התהליך במסגרת המרפאה הוא תהליך קצר, אך צוות המראה ילוו אתכם גם ביום שאחרי. כך שתמיד יהיה לכם אל מי לפנות בכל שאלה ובכל בעיה שעומדת לפניכם.

יתרונות גמילה מעישון

החסרונות של סדנת גמילה מעישון בהדסה

לא משנה איזה החלטה אתם עומדים לעשות מוטב כי תכירו גם את היתרונות וגם את החסרונות של כל תוכנית. כאן ריכזנו עבורכם גם את החסרונות של התוכנית לגמילה מעישון של בית החולים הדסה.

 1. התוכנית הפרטנית של בית החולים הדסה לגמילה מעישון מביאה לתוצאות מרשימות, אך עדיין לא כל המטופלים מספרים כי הם נגמלו לגמרי מעישון.

 2. התוכנית מיועדת אך ורק למטופלים בני 18 ומעלה. מדובר על החלטה גורפת כך שאין אפשרות להתחשב או להכניס לתוכנית מטופלים שעדיין לא הגיעו לגיל 18.

 3. התוכנית מועברת בתוך בית החולים הדסה, כך שעל מנת שתוכלו ליהנות מהיתרונות שלה עליכם להגיע לבית החולים – זה יכול להיות בעייתי עבור מטופלים שהם אינם ירושלמים.
חסרונות גמילה מעישון

מעוניין להפסיק לעשן?

אז מה חוות הדעת שלכם על גמילה מעישון של הדסה? שתפו אותנו.

מה דעתך על שיטה זאת?

לחץ כאן לדירוג

דירוג ממוצע 3.8 / 5. מספר מדרגים 5

אתה הראשון לדרג את שיטה זאת

2 תגובות

 1. רחל הירושלמית

  יש למישהו ניסיון וביקורות על המכון לגמילה מעישון של הדסה? זה מעניין אותי אבל אני חייבת לשמוע דעות של אחרים לפני

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.